استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.
بدیهی است که “هاست ارزان” در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمی‌گیرد.

قوانین کلی:

کلیه کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد گردید. ارایه سرویس به وب سایت های با محتوی مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان و سایت های دارای مصادیق و محتوای خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مقدور نمی باشد. و کلیه سرویس های “هاست ارزان” می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد.

توافقنامه استفاده از خدمات “هاست ارزان”:

1- در هنگام ثبت نام اطلاعات کامل نام، نام خانوادگی، آدرس محل سکونت، کد پستی و شماره تلفن همراه خود را به صورت کامل وارد نمایید. (بدیهی است سفارشاتی که اطلاعت ثبت نامی آنها کامل نباشد تایید نخواهند شد.)

2- هرگونه استفاده غیر مجاز از فضای هاست جهت، انتشار محتوای غیر مجاز، نصب و تست انواع اسکریپت ها، اسپم، کدهای مخرب و سعی در دست یابی و نفوذ به سرور با مسدود شدن اکانت و برخورد با کاربر خاطی طبق قوانین و جرایم رایانه ای مصوب جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

3- استفاده از فضای در اختیار قرار گرفته به منظور سیستم آپلود سنتر مجاز نمی باشد و برای این منظور می بایست هاست دانلود تهیه نمایید.

4- مشتری متعهد میگردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

5- مشتری متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مسدود خواهد شد.

6- انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای “هاست ارزان” اکیدا ممنوع بوده و “هاست ارزان” ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

7- مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه وجود نخواهد داشت.

8- برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

9- از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

10- مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

11- کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از “هاست ارزان” نسبت به انطابق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده توسط شرکت اطمینان حاصل کنند. در صورتی که به دلیل عدم ارسال سوالات پیش از خرید توسط خریدار، سرویس ارائه شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود.

12- در کلیه سرویس ها استفاده از دامین های رایگان مانند TK ممنوع بوده و در صورت سفارش با این دامین ها میبایست مشترک سریعا نسبت به تغییر ان اقدام نماید. ارائه هرگونه خدمات به دامنه های موقت مانند tk ممنوع می باشد.

13- جهت تمدید دامنه های بین المللی مشتری موظف است حداقل ۱۰ روز قبل از تاریخ انقضا نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید. در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و طبق قوانین رجیسترار جهت فعالسازی مجدد در وضعیت Transfer داخلی و یا DNS Lock قرار بگیرد هیچگونه مسئولیتی متوجه “هاست ارزان” نخواهد بود.

کلیه سرویس های “هاست ارزان” می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم
• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

 اقداماتی که “هاست ارزان” در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد
تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. “هاست ارزان” تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. “هاست ارزان” حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که “هاست ارزان” از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها “هاست ارزان” بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین “هاست ارزان” در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. “هاست ارزان” هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به “هاست ارزان” خواهد بود.

فعال سازی و تحویل سرویس

۱- کلیه مشتریان موظف می باشند برای ثبت نام در سایت ، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های مشتری در حالت تعلیق قرار می گیرد و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد لذا تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر، سرویس های مشتری از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.

۲- کلیه تغییر اطلاعات مشتری در سیستم مانند تغییر ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، آدرس و کد پستی و… صرفا با ارائه اسکن کارت ملی معتبر از طرف مشتری اعمال خواهد شد.

3- کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود
4- ثبت رایگان دامنه ملی برای سرویس های میزبانی وب تنها در زمان ثبت سفارش مقدور خواهد بود.
5- کلیه درخواست های ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی به ثبت کننده های ملی یا بین المللی ارسال خواهد شد

بازگشت وجه

1- طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان لغو سرویس و بازگشت وجه برای سرویس های میزبانی وب اشتراکی تا 7 روز فراهم می باشد. پس از آن عودت مبالغ پرداختی چه كلا و چه جزئا به هيچ وجه امكان پذير نمی باشد. لازم به ذکر است هزینه پرداخت شده بابت دامین غیر قابل بازپرداخت می باشد.

2- هیچ‌کدام از دیگر سرویس‌های ارائه شده در شرکت، دارای ضمانت بازگشت وجه نبوده و عودت مبالغ دریافتی در قبال سرویس‌ها امکان‌پذیر نیست.

3- ضمانت بازگشت وجه تنها در 7 روز اول سرویس‌های جدید ارائه می‌شود و در صورتی که مشکل اعلام شده توسط خریدار، مربوط به سرویس‌دهنده بوده و توسط پشتیبانی قابل رفع نباشد، شرکت هزینه خدمات را به خریدار، برگشت خواهد داد. تمدید و ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نخواهد شد.

4- در صورت عدم ارائه مدارک کاربری مطابق با موارد اعلام شده در بند 1 و 2 این توافقنامه (احراز هویت خریدار) توسط خریدار، درخواست لغو سرویس امکان پذیر نبوده و بازگشت وجه انجام نخواهد شد.

5- “هاست ارزان” در حوزه خدمات فعالیت می کند و نه کالا، بنابراین خدمات دهی نیز از لحظه اولیه خرید و فعالسازی سرویس به کاربر ارائه می شود

6- بدهیست هرگونه مشکل کندی درصورت عدم بهینه بودن سایت کاربر یا خطا های برنامه نویسی در سایت کاربر کاملا نا مرتبط به سرویس ارائه شده از سمت “هاست ارزان” است و ارتباطی به خدمات گارانتی شده در این شرکت ندارد.

پرداخت هزینه سرویس

1- کلیه فاکتورها ۷ روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

2- در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید صورت حساب ،سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

3- در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 7 روز بعد از زمان سر رسید کلیه سرویس های هاست اشتراکی مشتری از طرف “هاست ارزان” لغو شده قلمداد می گردد و “هاست ارزان” هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.
4- سرویس های هاست نمایندگی در صورت عدم تمدید تا 48 ساعت پس از زمان سررسید از طرف “هاست ارزان” لغو شده قلمداد می گردد و “هاست ارزان” هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

5- شایان ذکر است که در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت حساب توسط مشتری ، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف “هاست ارزان” اعمال نخواهد شد.
6- قیمت های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان قرارداد هر مشتری معتبر می باشد و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها قرارداد مشتری با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.
7- قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش-فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.

مقررات مالی در عدم پرداخت هزینه تمدید

در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سررسید صورت حساب، سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 7 روز بعد از زمان سررسید کلیه سرویس های مشتری از طرف “هاست ارزان” لغو شده قلمداد می گردد و “هاست ارزان” هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

در صورتی که مشتری قصد کنسل کردن سرویس خود را دارد بایستی 7 روز قبل از پایان قرار داد و یا زمان تمدید سرویس خود، این موضوع را به واحد مالی اطلاع دهد در غیر این صورت موظف به پرداخت هزینه دوره بعد خواهد بود و در غیر این صورت “هاست ارزان” طبق قوانین جرایم اینترنتی با مشتری متخلف برخورد خواهد کرد.

در صورت عدم تمدید سرویس های میزبانی وب و سرورهای مجازی/اختصاصی در تاریخ سررسید و مسدود شدن سرویس موردنظر، هرگونه دسترسی به اطلاعات سرویس مربوطه، نسخه های بک آپ و… منوط به پرداخت صورت حساب و با تمدید سرویس امکانپذیر خواهد بود.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 3 روز پس از زمان سر رسید 15 درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

پشتیبان گیری اطلاعات

 فقط بر روی کلیه سرویس های نمایندگی و میزبانی اشتراکی وب به صورت هفتگی و ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می شود.
شرکت “هاست ارزان” هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بک آپ های تهیه شده از سایت های مشتریان ندارد
در صورت بروز مشکل در سرور و سایت شما ، آخرین نسخه Backup ای که توسط ما تهیه شده باشد Restore خواهد شد و مسئولیت اطلاعات از دست رفته در بازه زمانی میان آخرین Backup گرفته شده و زمان بروز مشکل به عهده “هاست ارزان” نخواهد بود . پس در صورتی که اطلاعات شما حساس می باشد و یا تمایل دارید Backup بیشتری در طول هفته بگیرید ، می توانید از طریق کنترل پنل cPanel اقدام به این کار نمائید .

قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش

1- کلیه مشتریان موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از سیستم پشتیبانی (https://www.iranweb.org/clients/submitticket.php) ارسال نمایند و از تماس با تلفن های واحد فروش ، فرم های تماس با ما و… برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند.

  • تنها روش ارتباطی تیکتینگ و ایمیل ثبت شده در اکانت کاربری مشتری مبنای ارتباط متقابل می باشد
  • مشترک موظف است سیستم ایمیل خود را مانیتور کرده تا اطلاعیه های ارسالی از سوی شرکت را بدون تاخیر دریافت نماید و به موارد فورس ماژور ترتیب اثر داده شود.

2- کلیه اطلاعات مشتریان و سرویس ها نزد “هاست ارزان” محفوظ خواهد بود و ارائه هرگونه اطلاعات در این خصوص منوط به ارائه نامه از مراجع قضایی خواهد بود.
3- پشتیبانی فقط مربوط به هاست، دامنه و مسال سرور هاستینگ می گردد و هیچ گونه پشتیبانی بابت مشکلات سیستم های مدیریت محتوا (cms) و مشکلات موجود در سایت بر عهده “هاست ارزان” نخواهد بود.
4- در زمان هایی مانند مناسبت های خاص و یا ارتقا و بروز رسانی سیستم و … که پورتال کاربران در دسترس نباشد روش های جایگزین برای دریافت پشتیبانی خدمت کاربران اعلام خواهد شد.

رفع مسئولیت شرکت

  • بروز اتفاقاتی که خارج از کنترل شرکت بوده و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدمات ارائه شده می گردد از عهده “هاست ارزان” خارج می‌باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال وقایع خارج از کنترل ندارد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، سوختن هارد، آسیب های قطعات الکترونیکی، ایجاد اختلال و یا هرگونه تغییر ناگهانی در ارتباط و شبکه دسترسی سرورها از سمت دیتاسنتر، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، تحریم های بین المللی، تغییرات در قوانین و بوجود آمدن مشکلات ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده شرکت “هاست ارزان” باشد را اشاره نمود .
  • هرگونه توهین و تحقیر مسئولین و کارمندان شرکت “هاست ارزان” از طریق هرگونه وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
    مهمترین اصل پشتیبانی حفظ ادب ، تربیت و شخصیت می باشد و درصورت مشاهده هرگونه توهین و عدم حفظ ادب، پشتیبانی میتواند از پاسخگویی به کاربر خودداری نماید و درصورت تکرار اکانت کاربر را مسدود کرده و به مراجع قضائی برای رسیدگی ارسال گردد.

توجه: نسخه قابل استناد این سند قرارداد آخرین نسخه ای که در سایت موجود است خواهد بود.
تاریخ بروزرسانی: 1 دی 1401

 
با سپاس